7 puidust taustaideed fotoboksidele


Puit ruulib! Selles pole kahtlustki. Meie puidulembus on ammu juba teada, sest kõik meie fotoboksid on samuti valmistatud puidust. Meile meeldivad väga ka erinevad puidust taustad, mida kliendid on aastate jooksul kasutanud.

Koondasime kokku mõne aasta jooksul kasutatud ägedad puidust taustavariandid, mida igaüks meist saaks ka ise ära kasutada. Mõned nendest on veidi aeganõudvamad, kuid teised jällegi lihtsamd.

Näiteks, kui sinu pidu toimub mõnes ägedas talus, tallihoones või küünis, siis enne kui tellid fotoboksi koos taustaga, mõtle veidi ja vaata ringi. Kindlasti saad mõnda seina fotoboksi taustana ära kaustada. 😉 Kui vajad ideid fotoboksi taustade osas, siis loe edasi ja ehk leiad veidi inspiratsiooni.

1. Dekoreeritud kuurisein

Leia üks mõnus nurgake, aseta sinna mõned rekvisiidid - näiteks reha, lilled ja miks mitte ka kusagil nukralt seisev vankriratas ning ongi valminud lihtne, kuid väga silmapaistev taust.

Kuurisein fotoboksi taustana

2. Dekoreerimata küünisein

Nii nagu meie puidust fotoboksid sobivad rustikaalsesse hoonesse lausa ideaalselt, siis piltide peal jäävad igasugused puidust taustad mõnusalt ehedad ja ka efektsed. Otsid midagi lihtsat? Kasuta ära küünisein ja jäta ta nii nagu on. Vahepeal on ju nii, et lihtsuses peitub võlu. Tallihoone fotoboksi taustana

3. Kohapealne puidust sein, mis on kaunistatud lilledega

Peopaigas on kohapeal puidust sein? Sooviksid sellele veidi vürtsi või särtsu lisada? Kaunista see lilledega, valgusketiga või mõne muu põneva dekoratsiooniga.

Lilledega dekoreeritud fotoboksi taust

4. Tallihoone sein ja lilledega raam

Valmista üks tugev puidust raam, kinnita selle külge endale sobivas värvitoonis riie - kollane, roosa, roheline või näiteks sinine. Riide külge omakorda mõned kaunistused, näiteks sobivad imehästi erinevad lilled. Lihtne taust, kuid toimib suurepäraselt. Sellist kaunistatud raami saab ju tegelikult kasutada igasuguse lihtsama tausta ees. 

Lilledega raam fotoboksi taustana

5. Valguskett puidul

Ülal oli näha, kuidas puidule oli särtsu lisatud lilledega. Soovid aga veidi sära? Paigalda seinale valguskett või -kardin, mis muudab tausta veidi omanäolisemaks. Allpool näha kaks varianti, sellest kuidas puidule on lisatud valguskardin. 

6. Palksein

Ja viimasena - täiesti klassikaline palksein fotoboksi taustana. Lihtne, samas toimib suurepäraselt!

Loodetavasti leidsid veidi inspiratsiooni enda tulevase peo jaoks. Kui soovid endiselt kasutada tausta meie valikust, siis meil on pakkuda üsna lai valik erinevaid klassikalisi taustasid. Lausa 14 erinevat valikut. Lisaks green-screen ehk rohelise kanga variant või ka erikujundusega taust (lisandub trükikulu).