Fotoboks - meelelahutus sinu sündmusele!

FotoStopi fotoboks on kaasaegset tehnikat kasutav mobiilne fotoautomaat.

Fotoboks, fotokabiin, fotokiosk, fotoautomaat, photobooth, fotobox – heal lapsel mitu nime! See on miski, mis teeb lõbusamaks iga sündmuse, olgu selleks väike perekondlik sündmus, sünnipäev, pulm, konverents või firmaüritus.

Traditsioonilistest boksidest eristab meid avatus – puuduvad piirded ning tülikad kardinad. See tähendab, et tegemist ei ole klassikalises mõistes boksiga, kuhu peab sisse pugema.  Fotoboksi ees on rekordiliselt mahtunud pildile korraga 29 inimest.

Kuigi pildi tegemine ning fotoboksi käsitlemine on imelihtne – piisab vaid puudutusest – tuleb alati kaasa meie operaator, kes kõik valmis seab, abistab, juhendab ning ideaalsel sujumisel silma peal hoiab.

Fotode tausta on võimalik valida meie poolt etteantud variantidest või luua spetsiaalselt ürituse tarbeks. Pilte saab vürtsitada ning isikupärastada laia valiku aksessuaaridega.

Valminud fotosid saab silmapilkselt mälestuseks printida ja ka sotsiaalmeedias jagada!

Meil on:


 • Ideaalne valgustus

 • Silmapilkne printimine

 • Stiilne välimus

 • Äge meeskond

Missugusele üritusele fotoboks rentida?


Meie fotoboksid sobivad ideaalselt pulmadesse, sünnipäevadele, erapidudele, firmaüritustele, jõuludele, aastavahetusele, konverentsidele, suvepäevadele, messidele, tooteesitlustele. Kokkuvõtvalt – kus toimub midagi lõbusat, seal peaks olema ka FotoStopi fotoboks!

Usume siiralt, et see meeldib kõigile Teile sama palju kui meile!

Meie boksid on leidnud püsiva koha ning rõõmustavad külastajaid ka Tallinna Teletornis, Lottemaal, Maanteemuuseumis, Tulivee restoranis ning Jääajakeskuses.

Võta ühendust!

 • INFO@FOTOSTOP.EE
 • +372 56 56 26 76

Meie kodu on Tallinn, kuid töötame Sõrve-Säärest Narva jõeni ning Riiast Helsinkini! Kus iganes teie pidu toimub, sinna tuleme ka meie!

Kirjutage või helistage meile, vastame esimesel võimalusel!

Image

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Ürituse kuupäev

  Ürituse liik

  Toimumispaik

  Teade