Fotopeegel jäädvustab hetked sinu sündmusel

Fotopeegel ehk võlupeegel ehk magic mirror on rõõmustanud meie kliente juba viimased neli aastat.

Kogu fotopeegli lahendus on ehitatud peegli sisse, mis muudab selle kasutamise erakordselt meeldejäävaks ning lõbusaks. Magic mirrori maagiline efekt seisneb selles, et peegli taga on peidus ekraan, kus jooksevad animatsioonid ning mis kuvab tehtud fotot.

Sarnaselt meie klassikalistele fotoboksidele on ka võlupeegel avatud lahendusega - puuduvad tülikad seinad ning kardinad. Erinevalt fotoboksist on aga fotopeegli pildid täispikkuses ning inimeste selja taga tausta ei kasutata. Antud fotolahenduse taustaks sobib kohapealne sein, nurgake või ka peosaal.

Peegli  küljed ning tagune on bränditavad vastavalt kliendi soovidele.

Meie blogipostitusest "Mille poolest erineb fotoboks fotopeeglist" saad hea ülevaate kahe fotoautomaadi erinevustest.

Fotopeegli transport

Kuna magic mirror on ühes tükis ja kaalub ligi 70 kilo, siis on ka selle transport veidi keerukam. Kui teie pidu toimub kõrgemal kui 4-5 trepiastet, siis teeb lifti või kaldtee olemasolu transpordi mugavamaks. Juhul kui asukohas puudub lift või kaldtee, siis andke meile teada ja saame sellega arvestada.Korduma Kippuvad Küsimused

FOTOBOKSI LEIAD SIIT!

Võta ühendust!

 • INFO@FOTOSTOP.EE
 • +372 56 56 26 76

Meie kodu on Tallinn, kuid me töötame Sõrve-Säärest Narva jõeni ning Riiast Helsinkini! Kus iganes teie pidu toimub, sinna tuleme ka meie!

Kirjutage või helistage meile, vastame esimesel võimalusel!


  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Ürituse kuupäev

  Ürituse liik

  Toimumispaik

  Teade