Image

Miniboks - meie fotobokside perekonna uusim liige!

Miniboks on kaasaskantav fotoboks, mis loob lõbusaid GIF-e ja pilte.

 • See käib kaasas igal pool, kuhu sina lähed.
 • See on ideaalne pulmadeks ja nädalavahetuse pidudeks.
 • See on sinu kasutada terve nädalavahetuse.

Miniboksi paikaseadmine võtab vaid 5 minutit ja sellega saab hakkama igaüks!

Pildid ja GIF'id jõuavad silmapilkselt külalisteni e-posti, AirDropi või veebigalerii vahendusel. Miniboksiga ei tule kaasa printerit - pildid on kättesaadavad ainult digitaalselt.

Miniboksi rent sisaldab

 • FOTOBOKSI RENTI TERVEKS NÄDALAVAHETUSEKS
 • PIIRAMATULT PILTE/GIF'e
 • TRANSPORTI TALLINNAS JA LÄHIÜMBRUSES
 • AKSESSUAARE
 • HILISEMAT VEEBIGALERIID FOTODEST
 • MEELDEJÄÄVAT & LÕBUSAT FOTOBOKSI KOGEMUST
Headshot
Riin A.
"Tellisime fotoboksi juubelile. Kogu teenindus pakkumisele vastamisest, kuni digitaalsete piltide väljastamisele oli väga meeldiv! Soovitan kindlasti!"
Headshot
Anu V.
"Alati personaalne lähenemine FotoStopilt 😉 ja mõnusad emotsioonid kasutajatelt!"
Headshot
Liis T.
"Kiire ja asjalik suhtlemine teenusepakkuja poolt ning väga hea meelelahutus külalistele! Pidevalt oli peegli ees järjekord!"
Headshot
Liina V.
"Soovitan kindlasti kasutada FotoStop-i oma sündmusel. Rahvale teeb see palju rõõmu ja annab võimaluse säilitada häid mälestusi. FotoStopi teenuse kvaliteet on väga heal tasemel. Päringule ja küsimustele vastasid väga kiiresti ja teenus kohapeal oli laitmatu. Aitäh!"
Headshot
Alice V.

"Meie pulmakülaliste väga meeldis fotoboks, mille olime tellinud FotoStopilt. Pilte tegid kõik, nii noored kui ka vanad. Operaator, kes oli sel õhtul meiega oli väga sõbralik ning igati abivalmis 😊

Suhtlus meili teel oli väga professionaalne ning kiire. FotoStopi meeskond, te olete ülitublid! 😍"
Headshot
Marian V.
"Väga kiire, vastutulelik ja abivalmis suhtlus ning korraldus. Pildistamine lisas nii vägeva detaili sünnipäevale ja print ning operaator olid väga tasemel. Suur, suur tänu!! 🤩"
Headshot
Tuuli L.
"Väga super viis talletada mälestusi sünnipäevadest või mis tahes muust üritusest. Teenindus on professionaalne, positiivne ja väga vastutulelik. Soovitan kindlasti Fotostopi fotoboksi, piltide jäädvustamine on meeleolukas ning pildid on kvaliteetsed! 🙂"
Headshot
Marion P.
"Tellisime fotoboksi oma pulma. Oleme teenusega ülirahul! Asjalik ja kiire suhtlus, koha peale tulnud härra oli väga sõbralik ja professionaalne, pildid kvaliteetsed, süsteem lihtne. Super valik meie pulmapäevas!"
Headshot
Kerli L.
"Kui mõni üritus tulemas, siis soovitan 100% tellida! Fotoboks oli minu sünnipäeval igatahes suur hitt ja jäin FotoStop teenusega enam kui rahule."
Headshot
Rahel P.
"Fotobox muutis koduse aastavahetuse peo igati meeldejäävaks ning lõbusaks. Fotobox töötas laitmatult 👌🏼 Kiidan lisaks veel kiiret suhtlust e-maili teel. Kindlasti kasutan ka tulevikus teie teenuseid 👌🏼 Aitäh! 🤗"
Headshot
Reet L.
"Viljandi linnaraamatukogu on kahel korral FotoStopi teenust kasutanud ja mõlemal korral väga rahule jäänud. Hinna-kvaliteedi suhe on hea ja teenindus kiire ning meeldiv!"
Headshot
Triin T.
"Jäime Fotostopi teenusega väga rahule. Suhtlus enne pidu oli väga vastutulelik ning töötaja, kes meid peo ajal juhendas ja aitas oli professionaalne ja sõbralik. Pildid on ilusad ja hea kvaliteediga. Fotopeegel oli peol suur hitt, aitäh!"
Headshot
Mari-Liis K.

"Tellisime FotoStop fotoboksi ettevõtte suvepäevadele ning jäime väga rahule. Kogu suhtlus oli algusest peale väga sõbralik, professionaalne ning kiire. Kohapeale tulnud operaator seadis boksi üles kiirelt ning oli kogu aja olemas, kui mingeid küsimusi tekkis. Kuid ega neid eriti ei tekkinudki, sest kõik toimis nagu õlitatult ning pildid tulid väga kvaliteetsed. Boonusena ei pidanud operaator paljuks ka meid tünnisauna kütmisega abistada 😃

Aitäh FotoStop meeskonnale!"
Headshot
Erle V.
"Kasutasime FotoStop teenust Tallinna Ülikooli üliõpilaskonna sünnipäeval - kiire suhtlus, efektiivne töötaja, ilusad tausta valikud ja palju lõbu! Pilte sai teha tudengitest kaaskannatajatega, õppejõududega, vilistlastega ja muude sõpradega teistest üliõpilasorganisatsioonidest! ❤ Aitäh!"

Võta ühendust!

 • INFO@FOTOSTOP.EE
 • +372 56 56 26 76

Meie kodu on Tallinn, kuid me töötame Sõrve-Säärest Narva jõeni ning Riiast Helsinkini! Kus iganes teie pidu toimub, sinna tuleme ka meie!

Kirjutage või helistage meile ja anname vastused esimesel võimalusel.

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Ürituse kuupäev

  Toimumispaik

  Teade