Vajad inspiratsiooni taustade osas? Siin on 10 fotoboksi taustaideed igale maitsele


Kuigi meil on lai valik fotoboksi taustafoone, siis alati ei pea kasutama taustasid meie valikust. Kui sul on mõni tore idee, peokohas olemas sein või dekoratsioon, siis kasuta seda julgelt ära. Nii tulevad pildid originaalsemad ja ehk isegi ägedamad. Soovid leida põnevaid mõtteid või ideid, mida saaksid kasutada fotobokside taustana? Loe aga edasi.

Koondasime kokku mõned vahvad taustad, mida viimase paari aasta jooksul on meie kliendid kasutanud. Ehk leiad sinagi enda peo jaoks inspiratsiooni. :)

1. Punane telliskivisein

Punane jääb piltidel efektne. Selles pole kahtlustki. Punane telliskivisein oleks lausa patt ära peita. Kui sinu peokohas on telliskivisein, siis võimalusel kasuta seda kindlasti ära. Lisataust on sellises kohas vaat, et üleliigne.

Punane telliskivisein fotoboksi taustana

2. Unenäopüüdjad

Suvel on nii palju valikuvõimalusi- meisterda tugev raam kasetüvest, kinnita raami külge kartulikotid või mõni muu meelepärane riie ja selle peale kaunistuseks värvilised unenäopüüdjad. Imeline, kas pole?

Unenäopüüdjad fotoboksi taustana

3. Sammal- või murusein

Muruseina valmistamine võib olla veidi aeganõudvam, kuid tulemus on  see-eest tore. Alati saad kasutada ka kunstmuru.

Fotoboksi taustaidee-murusein

4. Tapeet

Pidu toimub mõnes ägedad retrokas või nõukaaegses kohas? Vahva! Enne kui tellid fotoboksi koos taustaga, siis inspekteeri ruume ja vaata ehk jääb mõni tore tapeeditud sein silma. 😊

Tapeet fotobox taust

5. Pildiraam

Miks mitte tausta asemel kasutada hoopiski teemakohast pildiraami. Vaata kui vahvad pildid jäävad. 

Pildiraam fotoboksi taustana

6. Auto

Soovid klassikalise tausta asendada pooliku mossega? Ikka saab! 😊
Meie vägev autoboks sobib ideaalselt mõnda rustikaalsesse hoonesse. Ära muretse - autot ei pea sa ise otsima minema. See on meil endal olemas.

Autoboks

7. Kohalik sein

Kui sinu pidu toimub näiteks Proto avastustehases, siis taustafoon on kohe kindlasti üleliigne. Meie retroboks sulandub lausa ideealseslt sealsesse keskkonda ja roostekarva taust jääb piltidel mõnusalt efektne.

Fotoboks Proto avastustehases

8. Heinapallid

Tore suvine idee. Alati ei ole tausta üldse vaja. Pidu tõimub õues? Fotoboksi taustaks sobivad ideaalselt ka heinapallid oma loomulikus keskkonnas.

Heinapallid fotoboksi taustana

9. Joonistatud taust

Pead lapse sünnipäeva, emadepäeva, isadepäeva või mõnda muud vahvat üritust? Las lapsed joonistavad ise veidi tugevamale kartongist paberile mõnusalt kirju tausta. Oled ise andekas kunstnik? Võta kätte ja joonista enda peole ise üks vägev taust.

joonistatud fotoboksi taust

10. Paekivikivisein

Nii nagu punane telliskivi, siis samamoodi efektne jääb piltidel ka paekivisein või -müür.

paekivisein fotoboksi taustana

Loodetavasti leidsid inspiratsiooni tulevase peo jaoks. Kui soovid endiselt kasutada taustasid meie valikust, siis meil on üsna lai valik erinevaid taustafoone. Lausa 14 erinevat valikut. Lisaks green-screen ehk rohelise kanga variant või ka erikujundusega taust (lisandub trükikulu).