Kaleidoskoop fotolahendus

Kaleidoskoop on fotolahendus, mida mujalt ei leia.

Sõna tuleneb kreeka sõnadest kalos (tõlkes: kaunis), eïdos (tõlkes: vorm) ja skopeïn (tõlkes: vaatama). Tähelepanu tasub pöörata just neist esimesele, sest selles valmivad fotod tulevad tõepoolest kaunid. Kindlasti tuleb meelde ka samanimeline mänguasi lapsepõlvest.

Kolmnurkselt asetsevate suurte peegelseinte abil tekib selle sees sümmeetriline muster, mis pakub nalja ja hämmastust. Koostöös professionaalse fotograafiga on meeliülendavad ja efektsed pildid garanteeritud. Korraga mahub mugavalt pildistama 3-4 inimest, kuid veidikese sättimise järel kindlasti ka rohkem.

Kaleidoskoobi taustaks on meil olemas mitmeid variante, mille vahel valida. Kui on aga soov millegi konkreetse ja personaalsema tausta järele, siis teeb meie disainer hea meelega teie soovid teoks.

Soovi korral tuleb lisaks meie fotograafile üritusele kohapeale ka printija, kes hoolitseb selle eest, et inimesed õhtu lõpuks taskus oleva mälestuseta koju ei läheks. Lisaks sellele saadame peale üritust ka veebigalerii koos kõikide tehtud piltidega.

Kuna tegemist on veidi suurema fotolahendusega, siis võiks ruum olla avar ning hea ligipääsetavusega - kaleidoskoobi püstitamiseks on vaja vähemalt 2.9x2.9m põrandapinda ning selle ette veidi liikumisruumi nii piltnikule kui külalistele.

Meie teiste põnevate fotolahendustega saad tutvuda siin - fotolahendused.


Võta ühendust

  • INFO@FOTOSTOP.EE
  • +372 56 56 26 76

Meie kodu on Tallinn, kuid me töötame Sõrve-Säärest Narva jõeni ning Riiast Helsinkini! Kus iganes teie pidu toimub, sinna tuleme ka meie!

Kirjutage või helistage meile, vastame esimesel võimalusel!


    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade