Tagurpidi fototuba

Kui olete kunagi ihanud gravitatsiooni eirata, siis tagurpidi fototuba on teie võimalus!

Fototoa puhul ehitame valmis terve eraldi toa, milles tehtud pildid jätavad mulje gravitatsiooni puudumisest. Fotograafi abiga saab pildistaja kõndida toa seinal, lamada laes ning miks mitte ka harjumuspärasemalt põranda peal poosi sisse võtta. Piirid seab ette ainult kujutlusvõime. Tuppa mahub mugavalt korraga kuni 3 inimest, kuid hea omavahelise läbisaamise korral kindlasti ka veidi rohkem.

Toa seinad ning mööbel on kliendi soovil igal viisil kujundatavad. Näidise koostab teie kirjelduse järgi meie disainer. Soovi korral tuleb lisaks meie fotograafile üritusele kohapeale ka printija, kes hoolitseb selle eest, et inimesed õhtu lõpuks taskus oleva mälestuseta koju ei läheks. Alati saadame peale üritust ka veebigalerii koos kõikide tehtud piltidega.

Kuna tegemist on veidi suurema fotolahendusega, siis võiks ruum olla avar ning hea ligipääsetavusega - tagurpidi fototoa püstitamiseks on vaja vähemalt 2.9x2.9m põrandapinda ning selle ette veidi liikumisruumi nii piltnikule kui külalistele.

Meie teiste põnevate fotolahendustega saad tutvuda siin - fotolahendused.


Võta ühendust

  • INFO@FOTOSTOP.EE
  • +372 56 56 26 76

Meie kodu on Tallinn, kuid me töötame Sõrve-Säärest Narva jõeni ning Riiast Helsinkini! Kus iganes teie pidu toimub, sinna tuleme ka meie!

Kirjutage või helistage meile, vastame esimesel võimalusel!


    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade