Pidu katku ajal ehk mida võiksid teada koroonast tingitud mõjutuste kohta seoses fotobokside ja fotolahenduste rentimisel?


Soe kevadine päev, päike särab kõrgel, linnud laulavad, aknast välja vaadates on inimesi terve linn täis – kõik on justkui korras. Aga kas tegelikult ka on? Majandus toimib, kuid mitte nii nagu mõned kuud tagasi. Koroona on mõjutanud tugevasti meelelahutusmaailma, kaasaarvatud FotoStopi.

Seoses tulevaste broneeringute ja sündmustega, panime kirja mõned punktid, millele soovime seoses fotobokside rendi ja fotolahendustega tähelepanu pöörata.

Image

Kinnitatud broneeringud ja tulevased peod

Kui oled broneerinud fotoboksi, fotopeegli või mõne muu põneva fotolahenduse lähitulevikku, kuid ei ole sündmuse toimumises 100% kindel, siis palun teavita ka meid aegsasti ürituse võimalikust ärajäämisest. Oleme väga tänulikud kui tühistamise asemel lükkate broneeringu kaugemasse tulevikku.

Juhul kui sinu üritus aga toimub, siis oleme ülimalt õnnelikud ja lubame, et meie poolt toimib kõik nii nagu tavaliselt. Paar nädalat enne pidu lepime kokku suuremad ja pisemad detailid, et kohapeal kõik ideaalselt sujuks.

Planeerid sünnipäeva, pulma, konverentsi või mõnda muud üritust käesolevasse või tulevasse aastasse?

Pakume häid ja paindlikke broneerimistingimusi, ikka selleks, et tulevased peod saaksid olema sama meeleolukad ja lõbusad kui kõik need tuhanded peetud peod. Kui mõni küsimus vaevab, siis kirjuta info@fotostop.ee või helista meile numbril 5656 2676 ja proovime üheskoos leida lahenduse!

Image

Hügieen

Enne iga sündmust desinfitseerime põhjalikult kogu tehnika ja fotoboksid (fotolahendused). Igal üritusel on meil kaasas uus ja päevakohane aksessuaar - pudel desinfitseerimisvahendiga, millega külalised enda käsi puhastada saavad.

Image

Kontaktivaba pildistamine

Oleme uuendanud oma fotoboksi süsteemi ja selle asemel, et pildistamiseks ekraani puudutada, saab sessiooni alustada ning pilte printida kontaktivabalt. Vägev, eks?

Image

Aksessuaari-vabad peod

Oleme otsustanud käesoleva suve pidudel jätta koju kõik aksessuaarid. Seda põhjusel, et ühed ja samad propsid käivad peo käigus läbi mitmete inimeste käest. Pealegi on lõbusad inimesed ise päris head aksessuaarid. 😊

Kui sa siiski soovid propse, ole hea kirjuta meile oma soovist eraldi ja võtame sinu peole kaasa uhiuued ja kasutamata propsid.

 

Image

Operaator

Meie fotobokse on võimalik rentida koos operaatoriga või ilma. Üldiselt tuleb operator kaasa ja hoiab kõigel silma peal ning abistab. Tagamaks turvalisuse, kannavad meie operaatorid kliendi soovil näomaske ja hoiavad võimalusel vähemalt kahemeetrist distantsi. Endiselt on nad kohapeal olemas ja vajadusel abistavad.

Kui sinu pidu on väikene, siis tihtilugu on meil võimalik pakkuda fotoboksi ka ilma operaatorita. Sellisel juhul tuleme kohale, seame boksi paika ning näitame ära, kuidas fotoboksi kasutamine toimib. Peo lõppedes tuleme tagasi ja pakime asjad kokku. Anna oma soovist teada ning leiame lahenduse!

Image

Polaroidkaamerad

Oled rentinud polaroidkaamera või sooviksid seda teha? Nii nagu kogu ülejäänud tehnikaga, puhastame ka kõik polaroidkaamerad põhjalikult enne igat uut väljalaenutamist! Võid olla kindel, et sinuni saabub põhjalikult desinfitseeritud kaamera, mis on justkui uus. Renditingimustega tutvu lähemalt lehel polaroidkaamerate-rent.

FotoStop on siin, et jääda! Viie aasta jooksul oleme meelelahutust pakkunud tuhandetel üritustel ja printinud sadu tuhandeid fotosid. Kuna hetkel on üritusturunduse vallas ajad väga vaiksed, siis kasutame seda perioodi ära, et tagada tulevikus veelgi parem fotoboksi kogemus! Ootamatult süllekukkunud aja panustame uute fotolahenduste loomisesse.

Esimese sammuna kohandasime enda nukralt seisvad printerid teie pildialbumeid täitma. Alatest aprillist pakume fotode printimist. Kui vajad enda digitaalsete failide „ilmutamist“, siis uuri lisa Fotoprint lehelt.

Pildistamiseni!
FotoStop